Продукція вищої якості - ТОВ "КАТЕНА" Офіційний дилер Berco.

Поиск
Перейти до контакту

Головне меню:

Продукція вищої якості

Про компанію Berco
Переход к заказу по ассортименту
Підвищуючи цінність Вашого бізнесу.

Натурне моделювання, комп'ютерний аналіз за методом кінцевих елементів (FEM) і швидке створення дослідних зразків дозволяють проектувати, оптимізувати і тестувати деталь до її пуску у виробництво.

Розроблені технології штучного інтелекту служать для автоматичної перевірки кожної деталі, що зводить виробничий брак практично до нуля. Перевірочні випробування надійності складових елементів проводяться для визначення їх довговічності і експлуатаційних якостей в різних сферах застосування виробів Берко. Металургійна лабораторія Берко розпорядженні такими надсучасними приладами, як електронний мікроскоп з цифровою системою EDAX, спектрофотометр, трибометра для випробувань на знос, машини для випробувань на розтяг і на стиск (MTS) для перевірки статики і витривалості матеріалів і деталей навіть в режимі екстремальних температур (від -70 ° C до + 250 ° C).
Компанія докладає величезних зусиль в області розробки нових матеріалів і удосконалення процесів теплової обробки, щоб забезпечити вищу якість і довговічність продукції.
На підприємстві широко застосовуються методи об'ємної фотоупругості і екстензометри для аналізу істинного напруги як окремих елементів, так і вузлів в зборі.

Компанія Берко підвищує цінність не тільки виробів, але і всього вашого бізнесу.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню