Передові методи виробництва - ТОВ "КАТЕНА" Офіційний дилер Berco.

Поиск
Перейти до контакту

Головне меню:

Передові методи виробництва

Про компанію Berco
Автоматизовані процеси для "автоматичного якості"
Весь виробничий процес повністю автоматизований і підпорядковується комп'ютерному управлінню інтегрованої системи Computer Manufacturing Technology. Таким чином гарантується ведення високонадійних промислових операцій і незмінне якість продукції.
Потрібний виріб в потрібний момент
Широкий асортимент сировини і гнучкий виробничий комплекс дають конкурентоспроможне перевагу, що полягає в обмеженому часу на освоєння нової продукції, що дає впевненість у швидкому виконанні будь-якого замовлення. Для нас і це означає вміння задовольняти потреби замовника.
Аачественная термообробка виробів для найкращого обслуговування клієнтів Якісні матеріали і передові виробничі методи не достатні для гарантії відмінного кінцевого виробу. Саме тому операції термообробки проводяться під постійним контролем всіх параметрів процесу (термічні градієнти, час, температура охолодження і т. Д.). Загартування і термічне поліпшення підвищують зносостійкість, низький відпустку забезпечують зняття внутрішніх напружень, ідеальну геометрію і найвищу механічну міцність для більш тривалого терміну служби виробів.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню