Metallurgica (Італія) - постачальник зубів на складальний конвеєр техніки Bobcat (БОБКЕТ), CNH, Volvo (Вольво), Takeuchi, Komatsu (Коматсу), Venieri та ін. - ТОВ "КАТЕНА" Офіційний дилер Berco.

Поиск
Перейти до контакту

Головне меню:

Metallurgica (Італія) - постачальник зубів на складальний конвеєр техніки Bobcat (БОБКЕТ), CNH, Volvo (Вольво), Takeuchi, Komatsu (Коматсу), Venieri та ін.

Наші пропозиції > Зуби для ковшів Metallurgica
Зуби для КОВШІВ
Зуби для ковшів Metallurgica відрізняються від продукції інших марок підвищеною зносостійкістю і надійністю. Гарант якості - строгий контроль на кожному етапі виробництва і високу якість використовуваної сталі.
Коронки ковшів екскаваторів виробництва Metallurgica Valchiese SRL (Італія) володіють:

- Високою якістю
- Зносостійкість
- Вигідною ціною


Наша компанія постачає торгуючі та експлуатуючі організації ріжучими витратними матеріалами.

Коронки (зуби, наконечники зубів), ножі та адаптери розроблені виробником для забезпечення максимальних навантажень під час землерийних робіт і легко знімаються і встановлюються без значних часових затрат. З основних переваг, безсумнівно, є:

  • різні типи конфігурації та конструкції - посилені, скельні, розпушувачі, загального призначення, з вертикальним і горизонтальним типами кріплень;
  • висока зносостійкість, відповідна міжнародним стандартам якості;
  • легкість і безпека монтажу за допомогою стопорних і кріпильних елементів, таких як стопорні пальці, шайби, болти і гайки.
Для продукції MV використовується сталь найвищої якості, яка відповідає всім фізичним і механічним характеристикам. Сталь має конструктивними особливостями сертифіковані за системою UNI EN 1 418: 1999 (Радиографический тест) і UNI EN ISO 6508-1: 2006 (Тест на твердість)

Для довідки: Радиографический тест відноситься до методу Методи неруйнівного контролю дозволяють виявити дефекти і визначити якість матеріалу виливки без її руйнування. Цими методами можна контролювати всі без винятку виливки.
Каталог на зуби для ковшів
Широкий асортимент коронок для екскаваторів Caterpillar, New Holland, Daewoo, Hitachi, Liebherr, TEREX, Samsung, Komatsu, Hyundai.
Замовлення на зуби для ковшівTip

Модель

Tip

Tip
Замовлення

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip

Tip


Tip
Коментар


Tip
Будь ласка, заповніть дану форму і натисніть кнопку "Відправити"
Поля, позначені * - обов'язкові для заповнення!

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню